Jak nauczyć dzieci współpracy – warsztat dla rodziców

To już nasze kolejne spotkanie z rodzicami, ale pierwsze, z którego mamy zdjęcia:) Jak nauczyć dzieci współpracy? Podzieliliśmy się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą i okazało się, że można! Była mowa o cyklu Kolba i o tym, jak go wykorzystać w pracy z dziećmi....

Warsztat Nie/szablonowa Noc w Bibliotece

Jak myśleć nieszablonowo i jak wykorzystać szablony do kreatywności? Zobaczcie naszą relację z warsztatów Nie/szablonowej Nocy w Bibliotece!

Warsztat SAMODYSCYPLINA

Jak rozwijać u dzieci SAMODYSCYPLINĘ? Zapraszamy na relację z warsztatu SAMODYSCYPLINA z filmem "Tańczące konie". Warsztat SAMODYSCYPLINA z filmem "Tańczące konie" To było wydarzenie tego rodzaju, że zanim udostępniliśmy je na Facebooku, już nie było miejsc... W...

Warsztat „Znajdę sposób!”

Jak rozwijać poczucie sprawstwa i proaktywność u dzieci? Relacja z warsztatów „ZNAJDĘ SPOSÓB” z filmem „Mój przyjaciel delfin”.

Warsztat MIĘDZY NAMI WYNALAZCAMI

Świetne, intensywne zajęcia! Zaprojektowaliście niesamowite rzeczy i obejrzeliśmy aż 3 kreskówki z różnymi bohaterami. Przejrzyjcie po kolei zdjęcia, żeby sobie przypomnieć pełne twórczości 3 godziny!

Warsztat EKOLOGIA z Loraxem

Nie mieliście pojęcia, że nasza planeta jest w tak złej kondycji, prawda? Zobaczcie fotorelację z naszych warsztatów! Ekologia jest też dla dzieci!

NEWSLETTER

Zostaw swojego maila, żeby dowiadywać się o warsztatach i nowych wpisach jako pierwsza/-y.
Nie martw się, piszę tylko wtedy, gdy mam coś ważnego do przekazania. 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Zapraszam na fan page Umiejętności Przyszłości. Tam pojawia się
mnóstwo inspiracji, a nasi fani dowiadują się jako pierwsi
o zbliżających się warsztatach. Nie przegapcie niczego!