Zapraszamy na relację z warsztatów Umiejętności Przyszłości. Wszystkie warsztaty rozwijają u dzieci i młodzieży kompetencje XXI wieku. Informacje o najbliższych warsztatach znajdziesz po prawej stronie oraz na naszym Facebooku.

Warsztat Nie/szablonowa Noc w Bibliotece

Jak myśleć nieszablonowo i jak wykorzystać szablony do kreatywności? Zobaczcie naszą relację z warsztatów Nie/szablonowej Nocy w Bibliotece!

Warsztat „Znajdę sposób!”

Jak rozwijać poczucie sprawstwa i proaktywność u dzieci? Relacja z warsztatów „ZNAJDĘ SPOSÓB” z filmem „Mój przyjaciel delfin”.

Warsztat MIĘDZY NAMI WYNALAZCAMI

Świetne, intensywne zajęcia! Zaprojektowaliście niesamowite rzeczy i obejrzeliśmy aż 3 kreskówki z różnymi bohaterami. Przejrzyjcie po kolei zdjęcia, żeby sobie przypomnieć pełne twórczości 3 godziny!

Warsztat EKOLOGIA z Loraxem

Nie mieliście pojęcia, że nasza planeta jest w tak złej kondycji, prawda? Zobaczcie fotorelację z naszych warsztatów! Ekologia jest też dla dzieci!

Warsztat WYTRWAŁOŚĆ z Tintinem

Jak odróżnić marzenie od postanowienia? Jak wymyślić sposoby na własną wytrwałość? Rozwiń determinację swojego dziecka! Zobacz relację z warsztatów!

Warsztat TECHNOLOGIA z filmem HINOKIO

Hinokio to świetny film, by się zastanowić czy technologia pomaga czy przeszkadza w tworzeniu relacji między ludźmi. Zobaczcie zdjęcia z warsztatów!