Referencje

referencje Umiejetnosci Przyszlosci

Było bardzo fajnie i wesoło. Dobrze się bawiłam :-) Fiona (7 lat)

Na warsztatach z DIXIT można się wykazać wyobraźnią. Mogę powiedzieć, że to najfajniejsza gra, z tych, w które grałam w życiu. Ula (11 lat)

Pani Maja jest dla naszych dzieci Drogim, Cennym człowiekiem wśród naszego społeczeństwa. Nie często zdarza się, aby ktoś tak jak Pani Maja potrafił przekazać tyle dobrej energii i tak zarażać kreatywnością jak ona. Ma w sobie wielki dar! Praca z dziećmi to bardzo trudna sztuka, a Pani Mai przychodzi to z taką naturalną łatwością. Cieszę się, że moja córka Julka trafiła do Pani Mai i uczestniczy w zajęciach, ponieważ tam właśnie może nauczyć się, że pomysły kłębiące się w jej młodym umyśle należy rozwijać i realizować. Program szkolny niestety coraz bardziej ogranicza dzieci do rozwiązywania testów i wykonywania poleceń. Na zajęciach z Odysei Umysłu to Pani Maja pokazuje im, że nie muszą się niczym ograniczać i każdy pomysł jest świetny i mądry, że człowiek nawet jak zdejmie ładne buty nadal jest mądry, twórczy i radosny :) Mam nadzieję, że energia, która jest w Pani Mai będzie z Nią zawsze, czego Pani Mai i dzieciom pod Jej opieką życzę z całego serca :)
Pozdrawiam serdecznie
Joasia [mama Julki Pańczyk]

Praca pani Agnieszki Ostrowskiej – Sroki jest dowodem na to, że można uczyć dzieci trudnych rzeczy w sposób fascynujący. Chemia nie jest łatwą dziedziną, a jednak Pani Agnieszka, dzięki swojemu przygotowaniu, swoim pomysłom i ogromnemu zaangażowaniu, potrafi zaciekawić dzieciaki tym, co się dzięki chemii dzieje. Dzieci dowiadują się, co się dzieje między cząsteczkami, a nawet poznają charakterystyki różnych pierwiastków. Chłoną wiedzę, zdobywają umiejętności badaczy, a wszystko to odbywa się w magicznej atmosferze. Chefikowe zajęcia pani Agnieszki to jeden z ulubionych punktów tygodnia moich dzieci. Mama Szymona i Jagody

Było bardzo ciekawie! Diana (10 lat)

Miałam śmieszne karty, prawie wygrałam i dostałam cuksa. Było bardzo fajnie :-) Maria (10 lat)

Warsztaty z DIXIT mi się podobały, bo były o myśleniu i mogą każdego rozwinąć. Pokazują też, co może Cię spotkać w przyszłości. Klara (9 lat)

Pani Maja Lose – Kobieta z artystyczną duszą, która potrafi cząstkę jej przekazać swoim podopiecznym. Zajęcia dzięki niej są ciekawe i nieszablonowe – dzieci są zachwycone tym że nie jest to typowy nauczyciel. Osoba z cierpliwością i opanowaniem godnym nagród i dyplomów. Pracę Pani Lose z dziećmi można oceniać tylko mega pozytywnie.

Anna Lis [mama Gabrysi]

Nie nudziłam się i było super! Oliwka (9 lat)

Na warsztatach z DIXIT można się wykazać wyobraźnią. Mogę powiedzieć, że to najfajniejsza gra, z tych, w które grałam w życiu. Ula (11 lat)

Pragnę wyrazić najwyższe uznanie dla profesjonalizmu i zaangażowania, z jakim Pani Maja podchodzi do swojej pracy. Szeroka wiedza merytoryczna oraz doświadczenie w połączeniu z doskonałym podejściem dydaktycznym i pedagogicznym sprawiają, że zaraża swoją pasją dzieci, które z wielką przyjemnością uczestniczą w warsztatach. Dzięki Pani Mai i naszym dzieciom, my rodzice, możemy przeżywać niezwykłe chwile podziwiając efekty ich pracy. Osoby, które miały przyjemność współpracować z panią Mają podkreślają jej umiejętności komunikacyjne, a także zdolność zaangażowania całej grupy do wspólnych działań, tworząc przy tym sprzyjającą atmosferę. Potwierdzeniem kwalifikacji trenerskich Pani Mai jest wyróżnienie naszych dzieci w ostatnim konkursie Odysei Umysłu oraz indywidualna nagroda dla niej, jako trenera, wręczona przy okazji tej uroczystości. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Panią Maję Lose jako kompetentną i godną zaufania trenerkę w zakresie rozwoju intelektualnego. Dotychczasowe doświadczenia w zakresie współpracy z Panią Mają Lose zachęcają nas do dalszej współpracy w realizowaniu kolejnych projektów, których scenariusze piszą nasze dzieci.

Renata Papierowska [mama Oliwii]

Na warsztatach było wesoło i kreatywnie. Sharlot (11 lat)

Bardzo mi się podobają warsztaty, bo jest dużo rozrywki i miło spędziłem czas z kolegami i koleżankami. Bardzo bym chciał, żeby odbywały się częściej. Są superodjazdowe. Filipinho (10 lat)

Na zajęciach z DIXITEM bardzo dobrze się bawiłam. Gra jest super. Dla osób z wyobraźnią i kreatywnych. Uczennica (11 lat)

Było super! Ronja (8 lat)